Vaizdo stebėjimo įrangos nuoma

Vaizdo stebėjimo sistemos nuomos kainą sudaro trys elementai:

 • įrangos nuoma (kameros, vaizdo įrašymo įrenginys, maitinimo šaltinis ir kt.);
 • eksploatacinių medžiagų (kabelių, instaliacinių vamzdžių, jungčių, techninės įrangos, tvirtinimo detalių ir t. t.) pirkimas;
 • montavimo, parengimo darbui ir išmontavimo darbai.

Įranga išnuomojama ne trumpesniam kaip 1 mėnesio – 30 kalendorinių dienų laikotarpiui. Pirmąjį mėnesį mokamas nuomos mokestis, už medžiagas ir darbą, įskaitant išmontavimo darbus. Nuomos sutartyje visada nurodoma nuomojamos įrangos kaina. Pasibaigus sutartam laikotarpiui, klientas turi teisę išpirkti sumontuotą įrangą.

Sistemos galimybės:

Vaizdo stebėjimo nuoma renginiams

Vaizdo stebėjimo nuoma renginiams

Vienas iš patogiausių vaizdo stebėjimo sprendimų bet kokiame renginyje - išsinuomoti vaizdo stebėjimo sistemą. Šio tipo nuoma puikiai tinka vienos dienos renginiams.

Ilgalaikė vaizdo stebėjimo nuoma

Ilgalaikė vaizdo stebėjimo nuoma

Puikus sprendimas, kaip sutaupyti pinigų. Vaizdo stebėjimo įrangą galite išsinuomoti ilgam laikotarpiui, todėl nuomos mokestis bus daug kartų mažesnis nei perkant įrangą.

Išperkamoji nuoma

Išperkamoji nuoma

Nusprendėte išsinuomoti vaizdo stebėjimo sistemą, bet vėliau supratote, kad vaizdo stebėjimo sistemos jums reikia nuolat. Išsinuomotą įrangą galite išsipirkti be jokios permokos.

Vaizdo stebėjimo įrangos nuoma

Mūsų įmonė ne tik diegia įvairias vaizdo stebėjimo sistemas, bet ir teikia įrangos nuomos paslaugas labai palankiomis sąlygomis.

Šiandien vaizdo stebėjimo nuoma – labai populiari paslauga, jei jums reikia stebėti situaciją trumpą laiką, nuoma padės sutaupyti daug pinigų. Išnykus sistemos poreikiui, išnuomotą įrangą išmontuos mūsų specialistai.

Kaip išsinuomoti vaizdo stebėjimo įrangą?

Prieš užsisakant tokią paslaugą labai svarbu suprasti įrangos nuomos procesą. Nustačius reikiamos įrangos sudėtį, sudaroma kaina, kuri priklauso nuo šių dalykų:

Įrangos nuomos kaina per mėnesį – kalbant apie įrangą, turimi omenyje visi sistemos komponentai, kurie turi didelę vertę ir gali būti naudojami pakartotinai, pavyzdžiui: vaizdo stebėjimo kameros, vaizdo įrašymo įrenginiai, kietieji diskai, maitinimo šaltiniai, monitoriai, komutatoriai.

Eksploatacinės medžiagos – įsigyjamos vieną kartą, tai daiktai, kurie įrengiami jūsų objekte atskirai ir, pasibaigus nuomos laikotarpiui, jų tolesnis naudojimas yra netinkamas arba nerekomenduotinas. Pirmiausia tai kabeliai, jungtys, gofruoti vamzdžiai, paskirstymo dėžutės ir kt.

Montavimo darbaiLABAI SVARBU suprasti: įranga nuomojama tik su mūsų specialistų atliktu montavimu. Taip yra pirmiausia dėl to, kad “savas daiktas” visuomet tausojamas geriau nei “svetimas”. Kiekviena sistema turi savų subtilybių ir niuansų, kuriuos žino tik sertifikuoti ir patyrę inžinieriai. Kad išvengtume nesusipratimų ir nenumatytų brangios įrangos pažeidimų bei gedimų, už įrengimą atsakome tik mes.

Išmontavimo darbai – labai dažnai užduodamas toks klausimas: “Kodėl turėtume mokėti už išmontavimą, jei viską galiu atlikti pats? Atsakymas:

 1.  Įrangos išmontavimas yra ne mažiau sudėtingas nei jos montavimas, su savais niuansais, seka ir pan.
 2. Išmontavimo metu mūsų inžinieriai patikrins, ar įranga yra tinkamos būklės, nustatys pažeidimus ir gedimus bei pasirašys priėmimo ir užbaigimo aktus.
 3. Įrangos transportavimas į mūsų sandėlį.

Mūsų įmonėje mokėjimo tvarką sudarant nuomos sutartį sudaro 2 punktai:

 • Vienkartinis mokėjimas: mokėjimas už įrengimą, eksploatacines medžiagas, išmontavimą ir pirmojo mėnesio nuomos mokestis.
 • Mėnesinis mokėjimas: kas 30 dienų po įrengimo sutartyje nurodytą dieną.

Vaizdo stebėjimo įrangos nuomos sutartis

Sutartis yra privaloma visur, o ypač tokiais jautriais atvejais kaip nuoma, ji skirta nuomotojo ir nuomininko interesams apsaugoti. Gavus tokią nuomos paslaugą, nauda klientui akivaizdi – už minimalius pinigus gaunama moderni sistema. Mums, brangią įrangą tiekiančiai įmonei, tenka visa rizika. Sutartyje aiškiai nurodyti šie punktai, kurie neleistų atmesti visų galimų ekscesų:

 • montuojamos įrangos kaina – leidžia nustatyti atsakomybę įrangos sugadinimo ar praradimo atveju;
 • ginčų sprendimo tvarka, o taip pat leidžia nustatyti įrangos išpirkimo sumą, jei Klientas tuo domisi;
 • priėmimo-perdavimo aktai – montavimo metu juose fiksuojami visi defektai, matomi perduodant įrangą klientui, o priėmimo metu – įrašoma informacija apie pažeidimus;
 • įrengimo adresas – įranga yra griežtai pririšta prie nurodytos vietos. Už montavimo vietą atsako klientas.

Kada aktualu ne permokėti už pirkinį, o išsinuomoti vaizdo stebėjimo sistemą?

Į statybvietę: Vienas populiarus pavyzdys – statybvietė: statybos darbų metu statybvietėje įrengiamas vaizdo stebėjimas, kuris leidžia nuotoliniu būdu stebėti darbo procesą. Statybos yra laikinas įvykis, todėl kartais patogu trumpam pasiimti įrangą ir žinoti viską, kas vyksta. Kadangi statybų aikštelės dažniausiai yra lauke ir yra veikiamos sniego ir lietaus, taip pat yra daug dulkių, reikalingos IP65, IP66 klasės lauko kameros.

Renginiams, parodoms, konferencijoms: Vaizdo kameros puikiai tinka vienkartiniams renginiams, parodoms, koncertų salėms. Trumpai tariant, kam pirkti vaizdo stebėjimą “vienos dienos” renginiui, o paskui galvoti, ką su ją daryti. Vaizdo stebėjimo nuoma parodoje, renginyje, konferencijoje šiuo atveju padės sutaupyti pinigų ir pasiekti rezultatą. Mūsų ekspertai surengs nemokamą konsultaciją ir padės rasti jums tinkamą sistemą.

Iki 12 mėnesių: Priklausomai nuo įrangos sudėties, nauda paprastai išlieka, jei nuomos laikotarpis yra trumpesnis nei metai. Vėliau įrangos kaina sulyginama su suma, kurią išleisite per 12 mėnesių nuomodami kameras. Po 12 mėnesių rekomenduojame klientui išpirkti sistemą.

Vaizdo stebėjimo nuoma su tolesniu išpirkimu: Tarkime, vaizdo stebėjimo jums reikia tam tikram laikotarpiui, tačiau jam pasibaigus paaiškėja, kad vaizdo stebėjimo sistemos reikia nuolat. Taigi turite galimybę išpirkti jau sumontuotą ir išnuomotą įrangą. Dalį kainos jau sumokėjote – už įrengimą ir sąranką. Išmontavimui atidėta pinigų suma bus skirta įsigyjamos įrangos išlaidoms padengti.

Prisijungti

Dar nėra paskyros?

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad mes naudojame slapukus.
Meniu
0 prekių Krepšelis