Vaizdo stebėjimo ir apsaugos įrangos administravimas

Apie tai, kad kameros yra nešvarios, tyčia sugadintos, užblokuotos kitais objektais arba tiesiog nustojo veikti, daugelis žmonių sužino tik įvykus avarinei situacijai. Dėl to neįmanoma objektyviai suprasti incidento ir užkirsti kelią jo pasikartojimui ateityje.

Paslauga "Vaizdo stebėjimo ūkio administravimas" padeda kontroliuoti stebėjimo sistemos veikimą ir išvengti galimų problemų ateityje.

purvina-kamera

Aptiksime nešvarią kamerą ir informuosime, kai ją reikės aptarnauti.

uzblokuota-kamera

Dienos metu ne visada įmanoma pastebėti nešvarumus ant objektyvo. Kamerų veikimo tikrinimas ne tik dieną, bet ir naktį.

Net jei kamera veikia ir įrašinėja archyvą, kas nors gali tyčia pakeisti arba blokuoti matymo kampą. Nustatysime sabotažo atvejus ir priežastis.

Ši paslauga jums bus naudinga, jei:

  • Jau naudojate vaizdo stebėjimo sistemą
  • Jums svarbu kuo greičiau sužinoti apie įrangos gedimus, nes materialiniai nuostoliai ir reputacijos praradimas yra labai svarbūs.
  • Turite daug kamerų, bet nenorite arba neturite galimybių išlaikyti personalo, kuris stebėtų viską, kas vyksta monitoriuose.

Ką jūs gausite:

Vaizdo stebėjimo sistemos veikimo priežiūrą ir stebėjimą.

Stebime kamerų veikimą, ar įrašomas archyvas, ar tinkamai veikia stebėjimo serveryje įdiegta duomenų bazė ir scenarijai.

Kasdienis palyginimas su standartu

Du kartus per dieną patikriname kiekvieną kamerą ir įsitikiname, kad objektyvas švarus, fokusavimas nustatytas teisingai ir kad matymo kampas nepasikeitęs.

Tyčinio vaizdo stebėjimo kamerų sugadinimo atpažinimas

Nustatome sąmoningą vaizdo nušvietimą, pasukimą ir (arba) apvertimą, kameros uždengimą. Nustatysime šių incidentų priežastis ir šaltinius. Filtruojame klaidingus pranešimus ir įspėjame tik apie tikrus įvykius.

Skubus reagavimas

Bet kokio gedimo ir (arba) užteršimo atveju nedelsdami siunčiame pranešimą arba užklausą atsakingiems asmenims ir pateikiame išsamią informaciją apie problemą. Jei kameros sąmoningai išjungiamos, informuojame jus arba apsaugos darbuotojus.

Kaip tai veikia:

1) Pateikite paslaugos užklausą naudodami toliau esančią formą

2) Mūsų inžinieriai reikalingus nustatymus atliks nuotoliniu būdu.
3) Vaizdo stebėjimo centras užtikrins, kad jūsų įranga veiktų tinkamai.
4) Jūs laiku gausite remonto ar techninės priežiūros užklausas.
Prisijungti

Dar nėra paskyros?

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad mes naudojame slapukus.
Meniu
0 prekių Krepšelis