Apsaugos sistemos projektavimas

Prieš įrengiant vaizdo stebėjimo sistemą, turi būti parengtas ir užsakovo patvirtintas projektas. Sistema turėtų užtikrinti saugumą objekte, o jos kaina neturėtų viršyti biudžeto.

Vaizdo stebėjimo sistemų projektavimas yra sudėtingas procesas. Projektavimo skyriaus darbuotojai išstudijuoja pastato architektūrą, kartu su užsakovu numato stebėjimo zoną, nustato konfigūraciją, įrangos charakteristikas, sudaro vaizdo kamerų išdėstymo planą, atsižvelgdami į sąveiką su kitomis sistemomis. Tada projektuotojai parenka įrangą ir apskaičiuoja darbų kainą.

Projektavimas padės:

 • sumažinti finansines ir laiko sąnaudas;
 • suderinti projektą su reikiamomis institucijomis;
 • supaprastinti apsaugos sistemų įrengimą ir eksploatavimą;
 • greičiau aptikti ir pašalinti gedimus eksploatacijos procese;
 • projektas bus naudojamas kaip standartinis modernizuojant sistemą arba pradedant eksploatuoti naujus įrenginius.

Vaizdo stebėjimo projektavimo etapai

Vaizdo stebėjimo projektavimas susideda iš šių etapų:

 1. Objekto tyrimas.
 2. Dokumentacijos, techninių specifikacijų parengimas, jų pasirašymas.
 3. Vaizdo kamerų įrengimo vietų ir tipo, montavimo būdo, stebėjimo sektoriaus suderinimas su užsakovu. Pavyzdžiui, žmonėms stebėjimo zonoje aptikti reikės vienų kamerų, o asmens tapatybei nustatyti – kitų. Ar kameros bus naktinio matymo, apsaugotos nuo vandalų ar paprastos? Su mikrofonu ar be jo? Nurodomi kabelių tiesimo būdai ir metodai, įrangos vieta, apsaugos postas.
 4. Studijuojama elektros tiekimo sistema, apšvietimas, oro kondicionavimas, vėdinimas, priešgaisrinė ir apsauginė signalizacija, pastato išplanavimas.
 5. Vaizdo stebėjimo tinklų, elektros tiekimo, paskirstymo tinklo schemos sudarymas pagal techninę užduotį.
 6. Aiškinamojo rašto parengimas. Projektuotojai apskaičiuoja prietaisų suvartojamos energijos kiekį, akumuliatoriaus veikimo trukmę, kietojo disko talpą. Parenka medžiagas, įrangą.
 7. Sąmatos rengimas.
 8. Projekto suderinimas su suinteresuotomis organizacijomis. 
 9. Projekto su visa dokumentacija perdavimas užsakovui.

Vaizdo stebėjimo projektavimo paslaugos

Norite sukurti techniškai kompetentingą, modernų objekto vaizdo stebėjimo sistemos projektą? Kad ji veiktų efektyviai, be sutrikimų ir atliktų visas užduotis, kreipkitės į mūsų specialistus.

Teikiame bet kokio sudėtingumo vaizdo stebėjimo sistemų projektavimo paslaugas, atitinkančias teisės aktų normas. Projektą parengsime operatyviai – paprastai tai užtrunka ne ilgiau kaip 1-3 dienas nuo prašymo pateikimo arba pastato apžiūros momento. Paslaugos atlikimo laiko ir kaina priklauso nuo vaizdo kamerų skaičiaus, jų įrengimo vietų, kabelių trasų ilgio, objekto ypatumų.

Skambinkite svetainėje nurodytais telefonais, rašykite el. pašto adresu arba užpildykite kontaktine formą. Mūsų specialistai supažindins jus su vaizdo stebėjimo srities naujovėmis, pasiūlys optimalų projekto variantą.

Kiekviename projektavimo etape palaikysime glaudų ryšį su jumis, suderinsime kiekvieną detalę. Parengsime komercinį pasiūlymą su išsamia informacija: pastato ypatumais, užduotimis rangovui, įrangos išdėstymo planu, jos sąrašu, kaina, darbų terminais.

Prisijungti

Dar nėra paskyros?

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad mes naudojame slapukus.
Meniu
0 prekių Krepšelis