Paslaugos jūsų saugumui

Atliekame šiuos darbus: projektuojame vaizdo stebėjimo įrangos išdėstymą, parenkame optimalią įrangą, įrengiame kameras ir vaizdo įrašymo įrenginius. Nustatome prieigą prie realaus laiko vaizdo įrašų peržiūros iš išmaniojo telefono. Priimame užsakymus į privačius ir komercinius objektus: butus, biurus, gamyklas, sandėlius, automobilių stovėjimo aikšteles.

Užsisakydami vaizdo stebėjimo sistemų įrengimą pas mus, garantuotai gausite patikimus ir patikrintus gaminius už prieinamą kainą. Jei norite sužinoti vaizdo stebėjimo sistemos įrengimo kainą, turėtumėte suprasti, kad kaina priklausys nuo kamerų skaičiaus ir tipo.

Vaizdo stebėjimo sistemas Lietuvoje montuojame fiziniams ir juridiniams asmenims, taip pat jų objektams. Dėl diegimo metu naudojamų šiuolaikinių technologijų garantuojame patikimą kamerų veikimą, nepriklausomai nuo jų įrengimo vietos - sandėlis, biuras, butas, vaistinė, įvažiavimas, kotedžas, plovykla ar parduotuvė.

Patikėkite savo saugumą mums

Mūsų specialistas atvyks į jūsų objektą ir remdamasis objekto bei jūsų biudžeto sudarys optimaliausią apsaugos įrangos sąrašą pagal jūsų galimybės.

Mūsų paslaugos

Vaizdo stebėjimo įrangos montavimas

Vaizdo stebėjimo ir apsaugos įrangos administravimas

Vaizdo stebėjimo įrangos nuoma

Patalpų apsaugos įrangos montavimas

Garantinis ir po garantinis aptarnavimas

Apsaugos sistemos projektavimas