IT paslaugų įmonė “MB IT VERSLAS” yra sparčiai auganti įmonė, veikianti vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės, telefonijos sistemų ir IT paslaugų rinkoje.

Saugumas - yra mūsų darbas!

Mes saugome jus, jūsų artimuosius ir jūsų turtą. Didžiuojamės savo suburta profesionalų komanda. Iš savo patirties galime rasti geriausią sprendimą kiekvienai problemai spręsti. Aukštą kiekvieno darbuotojo profesionalumą ir asmeninę atsakomybę laikome pagrindiniu sėkmės garantu!

Geriausia reklama - klientų rekomendacijos!

Mūsų klientų rekomendacijos apie mūsų darbo kokybę kalba iškalbingiau nei bet kokie žodžiai. Daugelis mūsų vienkartinių klientų tapo nuolatiniais partneriais, pasirašiusiais ilgalaikes sutartis dėl įdiegtų tinklų ir įrangos priežiūros.

Kiekvienam objektui pasiūlysime geriausią sprendimą

Po apsilankymo objekte “MB IT VERSLAS” specialistai parengs individualų vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės, vietinių tinklų ar telefonijos diegimo projektą.

Atidžiai stebime rinkos poreikius, kad galėtume pasiūlyti klientams patikrintus sprendimus ir naudingus projektus. Pagrindiniai “MB IT VERSLAS” inžinerijos įmonės veiklos kryptys:

Patirtis šiuolaikinių technologijų rinkoje leido mums pasirinkti patikimus tiekėjus. Visada esame užtikrinti įrangos ir komponentų, kuriuos rekomenduojame savo klientams, kokybe. Todėl visiems atliktiems darbams suteikiame 3 metų garantiją.

Atstumas - ne kliūtis!

Dirbame visoje Lietuvoje.

Nuolatinis tobulėjimo siekis leidžia MB IT VERSLAS specialistams neatsilikti nuo naujovių, dabartinių tendencijų ir novatoriškų pokyčių. Reguliariai dalyvaujame įrangos tiekėjų organizuojamuose mokymo kursuose ir seminaruose.

Mes žinome viską apie vaizdo stebėjimo sistemas! Patikėkite savo saugumą profesionalams!